Ready made s.r.o. od nás je už připravená hotová existující firma, která je zapsaná ve veřejném rejstříku, nikdy v minulosti nevyvíjela žádnou podnikatelskou činnost a je pochopitelně čistá. Značnou výhodou v případě koupě ready made společnosti s.r.o. je rychlost s jakou tuto společnost s.r.o. získáte, přičemž už nemusíte ztrácet čas zařizováním formalit a stresovat se současnou byrokracií na jednotlivých úřadech kvůli založení firmy a můžete tak začít podnikat v podstatě hned. U nás je celý postup získání takovéto připravené firmy velmi snadný, rychlý a jednoduchý. Stačí si vybrat některou z našich firem a kontaktovat nás telefonicky, emailem nebo přes kontaktní formulář. Dohodneme si termín, kdy Vám to vyhovuje. Převod firmy lze případně vyřídit i na dálku. Novou firmu tak můžete od nás mít už cca za 1 hodinu. Přepis na Vás v obchodním rejstříku samozřejmě zařizujeme za Vás.

VÝHODY READY-MADE SPOLEČNOSTI OD NÁS
rychlost, díky které nemusíte ztrácet čas vyřizováním formalit na jednotlivých úřadech a můžete začít ihned podnikat.
variabilita, díky ní máte možnost bleskové koupě firmy pro více společníků, s různými podíly, s různě velkým kapitálem, dokonce i s kmenovými listy, apod.
důvěryhodnost, tj. díky např. delší existenci firmy ready made s.r.o., která byla zapsána do obchodního rejstříku, společnost působí na obchodní partnery často důvěryhodněji než nově vzniklé společnosti
– u našich firem existuje možnost velmi rychlých a snadných změn. Např. změna názvu firmy, změna sídla, počtu jednatelů, společníků, výše základního kapitálu. Ten lze u již existující firmy např. výrazně zvýšit bez nutnosti zbytečné blokace kapitálu v bance atd. Změny je možné vyřešit i zdarma při převodu společnosti.
čistota společnosti – přes naše společnosti určené k prodeji pochopitelně nepodnikáme, přebíráme korespondenci a komunikujeme s úřady
záruka bezdlužnosti našich ready made společností, neboť ručíme za nulovou podnikatelskou historii a nulové závazky
další výhody (podnikatelské poradenství 1 h např. jak efektivně fungovat s Vaší novou firmou, doména zdarma, atd.)

Pokud si kromě ready made společnosti u nás objednáte také účetní služby a/nebo poskytnutí sídla, je cena za firmu ještě nižší, než pokud si pořídíte pouze samotnou firmu. Naše společnosti určené k prodeji jsou ve srovnání s konkurencí mnohem nižší. Společnosti z let 2014 a 2015 od nás získáte dokonce až o 20.000 Kč výhodněji než jinde.

tel: + 420 775 25 00 52

email:  info@smartvisa.cz